Caracteristici generale
| Putere | 1700 W |
| Bol detaşabil | da |
| Volumul cupei | 6.2 l |
| Tip de controlul | digital |
| Temperatura max | 200 °C |
| Display | da |
| Acoperire antiaderentă a vasului | da |
| Auto power off | da |
| Numărul de programe | 12 |
| Tipul de programe | produse de patiserie ,
mic dejun ,
cartofi prăjiți ,
pui ,
carne ,
legume ,
pește ,
fructe uscate |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 310x330x440 mm |
| Lungimea cablului de alimentare | 1 m |
| Greutate | 5.6 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Philips |
| Cod EAN | 8720389034503 |
Specificațiile și imaginile produsului Aerogril Philips NA332/00 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.