| Tip | rucsac pentru laptop |
| Volum | 18 l |
| Compatibilitate | 14 " |
| Material | poliester , poliuretan |
| Culoare | gri |
| Numărul de secțiuni | 2 |
| Numărul de buzunare externe | 1 |
| Buzunare laterale | 2 |
| Dimensiuni externe | 400x270x165 mm |
| Dimensiuni maxime PC | 340x240x20 mm |
| Suport pentru cărucioare | da |
| Protectia de apă | da |
| Greutate | 0.45 kg |
| Greutatea brută | 0.46 kg |
| Producător | Dell |
| Cod EAN | 5397184961384 |









