Caracteristici generale
| Diagonala
?
| 16 inch |
| Rezolutie
?
| 1920x1200 |
| Tipul matricei de ecran | IPS |
| Tip | notebook |
| Frecvența ecranului | 60 Hz |
| Tip de ecran de acoperire | Anti-Glare |
| Tip procesor | Intel Core Ultra 7 |
| Procesor | 255U |
| Număr de nuclee | 12 |
| Frecvență procesor | 1.7 GHz |
| Frecvență procesor (Turbo Boost) | 5.2 GHz |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Tip memorie | DDR5 |
| Dispozitiv de stocare | PCIe M.2 NVMe |
| SSD Disc | 1024 Gb |
| Tip memorie video
?
| integrata |
| Chipset video | Intel Graphics |
| Capacitatea bateriei | 45 Wh |
| USB Type-C DisplayPort | da |
| Port HDMI
?
| da |
| USB type C | da |
| Thunderbolt | da |
| Wi-Fi
?
| da |
| Bluetooth | da |
| Scaner de amprentă | da |
| Tastatură iluminată | da |
| Culoare exterior | argintiu |
| Dimensiuni | 358x251x21 mm |
| Greutate | 1.9 kg |
| Altele | iluminare albă a tastaturii |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Dell |
Specificațiile și imaginile produsului Laptop Dell Pro 16 PC16250 Silver (Ultra 7 255U 32Gb 1Tb W11P) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.