Caracteristici generale
| Tip | stand de răcire |
| Compatibilitate | laptop-uri până la 17.3" |
| Material | plastic ,
nylon ,
silicone |
| Numărul de fani | 2 |
| Demensiunile fanului | 216x82x22 mm |
| Culoare | negru |
| Iluminare | da |
| Dimensiuni | 290x44x20 mm |
| Greutate | 0.264 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.37 kg |
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6942007610605 |
Specificațiile și imaginile produsului Suport pentru laptop Hoco DH17 Brilliant Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.