Caracteristici generale
| Tip | auto |
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 44 Ah |
| Curent de pornire | 730 A |
| Tehnologie AGM
?
| da |
| Polaritate borne | «0» |
| Poli de racord | «1» |
| Construcție | asiatic |
| Deservire | Nedeservite |
| Baza bacului | B3 |
| Lungime | 237 mm |
| Lățime | 172 mm |
| Înălțime | 197 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Optima |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto Optima Red Top (8352550008882) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.