Caracteristici generale
| Tip | auto |
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 60 Ah |
| Curent de pornire | 640 A |
| Tehnologie AGM
?
| da |
| Polaritate borne | «0» |
| Poli de racord | «1» |
| Construcție | european |
| Lungime | 241 mm |
| Lățime | 175 mm |
| Înălțime | 190 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Duracell |
| Cod EAN | 9005753097773 |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto Duracell DE 60 AGM (165 600 10 801) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.