Caracteristici generale
| Capacitatea | 20000 mA*h |
| Tehnologie | Li-pol |
| Conectori de intrare | 2xUSB Type-C ,
USB x2 |
| Tensiune de ieșire | 20 V |
| Curent maxim de ieșire | 3 A |
| Fast charge | da |
| Display | da |
| Materialul carcasei | metal ,
plastic |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 110x48x48 mm |
| Greutate | 392 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | XO |
| Cod EAN | 6920680830671 |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulator extern XO PB97 PD65W 20000mAh Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.