Caracteristici generale
| Încărcătură maximă | 132 g |
| Interfața de conectare | jack 3.5 mm |
| Lungime | 20-70 cm |
| Compatibilitate | android ,
ios |
| Material | metal |
| Culoare | negru |
| Greutate | 132 g |
| Altele | Carcasă rezistentă din aluminiu ,
Rotația 270 ° ,
Un mecanism retractabil de încredere |
Alte informații
| Producător | Xiaomi |
| Cod EAN | 6934177714641 |
Specificațiile și imaginile produsului Monopod pentru selfie Xiaomi Mi Selfie Stick Tripod Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.