| Tip | sistem audio |
| Putere totală | 160 W |
| Frecvență minimă reproductibilă | 40 Hz |
| Frecvență maximă de reproductibil | 20000 Hz |
| Material | plastic |
| Culoare | alb |
| Alimentare | acumulator |
| Timpul de muncă | 12 ore |
| Interfețe | Bluetooth , 3.5mm jack , USB Type-C |
| Версия Bluetooth | 5.3 |
| Illuminarea | da |
| Funcția de karaoke | da |
| Dimensiuni | 570x280x297 mm |
| Greutate | 11 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 12 kg |
| Producător | JBL |
| Cod EAN | 1200130019128 |








