Caracteristici generale
| Voltaj | 5 Volt |
| Presiunea maximă | 10.2 bar |
| Nivel de zgomot | 80 dB |
| Lungime furtun | 18 cm |
| Dimensiuni | 124x71x45.3 mm |
| Greutate | 0.43 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Xiaomi |
Specificațiile și imaginile produsului Compresor auto Xiaomi Mi Portable Electric Air Compressor sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.