Caracteristici generale
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 1.3 Ah |
| Poli de racord | 2 |
| Dimensiuni | 97x45x53 mm |
| Greutate | 0.6 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Emos |
| Cod EAN | 8595025340825 |
Specificațiile și imaginile produsului Bateria acumulatorului Emos B9652 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.