| Tip | acvariu |
| Forma acvariului | dreptunghiular |
| Material | sticlă , plastic |
| Culoare | gri |
| Volumul | 215 l |
| Lăţime | 100 cm |
| Înălţime | 63 |
| Adâncime | 40 cm |
| Grosimea sticlei | 8 mm |
| Iluminare | da |
| Specificații suplementare | 3 moduri de iluminare: zi, noapte, zori |
| Producător | Aquael |
| Cod EAN | 2009997938189 |









