| Tip | acvariu |
| Forma acvariului | dreptunghiular |
| Material | sticlă , plastic |
| Culoare | negru |
| Volumul | 13 l |
| Lăţime | 28 cm |
| Înălţime | 30 |
| Adâncime | 15 cm |
| Set complet | Suport de iluminat AQUAEL , fundal cu două fețe |
| Filtru | da |
| Performanța filtrelor | 320 l/h |
| Greutatea | 3.5 kg |
| Producător | Aquael |








