Caracteristici generale
| Tip | acvariu |
| Forma acvariului | dreptunghiular |
| Material | sticlă ,
plastic |
| Culoare | negru |
| Volumul | 19 l |
| Lăţime | 35 cm |
| Înălţime | 30 |
| Adâncime | 18 cm |
| Set complet | Suport de iluminat AQUAEL ,
fundal cu două fețe |
| Filtru | da |
| Performanța filtrelor | 320 l/h |
| Greutatea | 3.5 kg |
Alte informații
| Producător | Aquael |
| Cod EAN | 5905546326278 |
Specificațiile și imaginile produsului Acvariu Aquael Set Leddy Mini 35 (122984) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.