| Volum cuptor | 65 litri |
| Metodă curăţare | hidroliză |
| Numărul funcții | 16 |
| Display | da |
| Timer | da |
| Grill | da |
| Convecţie | da |
| Rotişor | nu |
| Microunde | nu |
| Iluminare | da |
| Numar geamuri de protecţie la uşă | 2 |
| Ventilator răcire ? | da |
| Blocare acces copii | da |
| Clasa energetica | A |
| Putere | 3650 W |
| Dimensiuni | 59.5x59.5x56 cm |
| Măsuri de incorporare | 56x60x55 cm |
| Ghidaje telescopice | da |
| Numărul de nivele cu ghidaje telescopice | 1 |
| Greutate | 33 kg |
| Culoare | argintiu , negru |
| Material fațadă | sticlă , inox |
| Altele | 1 grătar , 2 foi de copt |
| Țara producătoare | Italia |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 33 kg |
| Producător | Whirlpool |
| Cod EAN | 8003437833816 |





























