| Volum cuptor | 73 litri |
| Metodă curăţare | pirolitică |
| Butoane retractabile | nu |
| Numărul funcții | 16 |
| Display | da |
| Timer | da |
| Grill | da |
| Convecţie | da |
| Rotişor | nu |
| Microunde | nu |
| Iluminare | da |
| Numar geamuri de protecţie la uşă | 4 |
| Ventilator răcire ? | da |
| Blocare acces copii | da |
| Clasa energetica | A+ |
| Putere | 2450 W |
| Dimensiuni | 59.5x59.5x56.2 cm |
| Măsuri de incorporare | 57.2x54x53.8 cm |
| Ghidaje telescopice | da |
| Greutate | 35 kg |
| Culoare | inox , negru |
| Material fațadă | sticlă , email |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Whirlpool |
| Cod EAN | 2009997926032 |





























