| Volum cuptor | 76 litri |
| Metodă curăţare | hidroliză , catalitică |
| Numărul funcții | 40 |
| Display | da |
| Timer | da |
| Grill | da |
| Convecţie | da |
| Gătirea cu abur | da |
| Iluminare | da |
| Numar geamuri de protecţie la uşă | 2 |
| Ventilator răcire ? | da |
| Blocare acces copii | da |
| Wi-FI | da |
| Clasa energetica | A+ |
| Putere | 3650 W |
| Dimensiuni | 59.6x59.5x57 cm |
| Măsuri de incorporare | 59x56x55 cm |
| Ghidaje telescopice | da |
| Numărul de nivele cu ghidaje telescopice | 1 |
| Greutate | 35 kg |
| Culoare | inox |
| Altele | sondă termică |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 40.5 kg |
| Producător | Samsung |
| Cod EAN | 8806094781359 |





























