Caracteristici generale
| Tip | cu arcuri |
| Sistem de arcuri | independente |
| Suprafaţă exterioară | tricot |
| Dimensiune | 160х200 cm |
| Lățime | 160 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Înălțime | 19 cm |
| Duritate | mediu ,
mediu-dur |
| Sarcină maximă (1 persoană)
?
| 100 kg |
| Materialul 1 | spuma poliuretanica |
| Material 2 | fibra de nuca de cocos |
| Material 3 | Ortopocket |
| Materialul 4 | fibra de nuca de cocos |
| Materialul 5 | bumbac |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Vegas |
| Cod EAN | 4818661000013, 4818661000019 |
Specificațiile și imaginile produsului Saltea ortopedica Vegas Alba Expert 160x200x19 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.