Caracteristici generale
| Sistem de arcuri | independente |
| Suprafaţă exterioară | tricot |
| Dimensiune | 180х200 cm |
| Lățime | 180 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Înălțime | 19 cm |
| Duritate | mediu ,
mediu-dur |
| Sarcină maximă (1 persoană)
?
| 100 kg |
| Materialul 1 | spuma poliuretanica |
| Material 2 | fibra de nuca de cocos |
| Material 3 | Ortopocket |
| Materialul 4 | fibra de nuca de cocos |
| Materialul 5 | bumbac |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Vegas |
| Cod EAN | 2009020019632 |
Specificațiile și imaginile produsului Saltea ortopedica Vegas Alba Expert 180x200x19 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.