| Vârsta minimă | 1.5 ani |
| Greutate maxima a copilului | 23 kg |
| Formă | autoturismul |
| Numărul roți | 4 |
| Jucarie muzicala | da |
| Miner pentru parinti | da |
| Suport pentru picioare | da |
| Material | plastic |
| Culoare | verde |
| Dimensiuni | 65x45x95 cm |
| Greutate | 5.2 kg |
| Portbagaj | da |
| Parasolar | da |
| Barieră de protecție | da |
| Garanție | 1 luni |
| Producător | Chipolino |
| Cod EAN | 3800931049133 |









