Caracteristici generale
| Vârsta minimă | 1.5 ani |
| Greutate maxima a copilului | 23 kg |
| Formă | autoturismul |
| Numărul roți | 4 |
| Jucarie muzicala | da |
| Miner pentru parinti | da |
| Suport pentru picioare | da |
| Material | plastic |
| Culoare | albastru |
| Dimensiuni | 65x45x95 cm |
| Greutate | 5.2 kg |
| Portbagaj | da |
| Parasolar | da |
| Barieră de protecție | da |
Alte informații
| Garanție | 1 luni |
| Producător | Chipolino |
| Cod EAN | 3800931049140 |
Specificațiile și imaginile produsului Tolocar Chipolino Safari Blue (ROCSAF02105BL) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.