Caracteristici generale
| Tip | staționar |
| Putere consumată | 900 W |
| Presiune maximă | 8 bar |
| Capacitate de compresie | 160 l/min |
| Volum rezervor | 6 l |
| Alimentare | priza |
| Viteza de pompare | 3500 1/min |
| Nivel zgomot | 82 dB |
| Dimensiuni | 340x300x290 |
| Greutate | 8.4 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Metabo |
| Cod EAN | 2100001307615, 4061792174061 |
Specificațiile și imaginile produsului Compresor Metabo Basic 160-60 W (601501000) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.