| Tip | gonflabil |
| Formă | rotund |
| Capacitate | 560 l |
| Utilizarea | pentru copii |
| Material | vinil |
| Culoare | multicolor |
| Altele | pentru copii după 6 ani |
| Petic reparaţie | da |
| Dimensiuni (LxlxD) | 190x190x50 cm |
| Greutate | 3.68 kg |
| Greutatea brută | 4 kg |
| Producător | SunClub |
| Cod EAN | 6926799214920 |









