| Formă | figurină |
| Material | vinil |
| Capacitate maximă | 80 kg |
| Număr de locuri | 1 |
| Lungime | 159 cm |
| Lăţime | 120 cm |
| Culoare | multicolor |
| Greutate | 1.3 kg |
| Vârstă recomandată | de la 14 ani |
| Altele | 2 camere de aer |
| Greutatea brută | 1.53 kg |
| Producător | SunClub |
| Cod EAN | 6920388645058 |





