| Formă | figurină |
| Material | vinil |
| Capacitate maximă | 100 kg |
| Număr de locuri | 1 |
| Lungime | 140 cm |
| Lăţime | 130 cm |
| Culoare | verde |
| Greutate | 0.96 kg |
| Vârstă recomandată | de la 6 ani |
| Altele | 2 mânere pentru ținere |
| Greutatea brută | 1.07 kg |
| Producător | SunClub |
| Cod EAN | 6920388662222 |






