| Tip | gonflabil |
| Formă | rotund |
| Capacitate | 320 l |
| Utilizarea | pentru copii |
| Material | PVC |
| Culoare | albastru |
| Altele | pentru copii după 6 ani |
| Petic reparaţie | da |
| Dimensiuni (LxlxD) | 155x155x32 cm |
| Greutate | 1.7 kg |
| Greutatea brută | 1.8 kg |
| Producător | SunClub |
| Cod EAN | 6920388667098 |









