Caracteristici generale
| Formă | figurină |
| Material | vinil |
| Capacitate maximă | 45 kg |
| Număr de locuri | 1 |
| Lungime | 142 cm |
| Lăţime | 68 cm |
| Culoare | verde |
| Greutate | 0.46 kg |
| Vârstă recomandată | de la 3 ani |
| Altele | 1 mâner pentru ținere |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.58 kg |
| Producător | SunClub |
| Cod EAN | 6920388607094 |
Specificațiile și imaginile produsului Plută de înot SunClub Crocodile Ride-on (31225) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.