Caracteristici generale
| Formă | figurină |
| Material | vinil |
| Număr de locuri | 1 |
| Lungime | 86 cm |
| Lăţime | 60.5 cm |
| Culoare | roz/portocaliu |
| Greutate | 0.28 kg |
| Vârstă recomandată | 3-4 ani |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.31 kg |
| Producător | SunClub |
| Cod EAN | 6920388662734 |
Specificațiile și imaginile produsului Plută de înot SunClub Kids Boat (37621) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.