Caracteristici generale
| Formă | figurină |
| Material | vinil |
| Număr de locuri | 1 |
| Lungime | 123 cm |
| Lăţime | 49.5 cm |
| Culoare | albastru |
| Vârstă recomandată | de la 3 ani |
| Altele | 2 mânere pentru ținere |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.63 kg |
| Producător | SunClub |
| Cod EAN | 6920388685498 |
Specificațiile și imaginile produsului Plută de înot SunClub Rhino Ride-on (35097) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.