Caracteristici generale
| Tip | cu cadru |
| Formă | rotund |
| Capacitate | 4672 l |
| Utilizarea | familiar |
| Material | PVC ,
metal |
| Culoare | gri |
| Altele | cadru armat ,
pompă de filtrare 1136 l/h |
Комплектация
| Pompă-filtru | da |
| Cartuș de dedurizare a apei | da |
| Petic reparaţie | da |
Dimensiuni şi greutate
| Dimensiuni (LxlxD) | 305x305x76 cm |
| Greutate | 22 kg |
Alte informații
| Greutatea brută | 21.5 kg |
| Producător | Avenli |
| Cod EAN | 6920388669696, 6942377614517 |
Specificațiile și imaginile produsului Piscină Avenli Frame Plus (12015EU) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.