Caracteristici generale
| Tipul de blocare | cu cheie |
| Montare | pe podea ,
pe perete |
| Număr de încuietori | 1 |
| Numărul de bare transversale | 2 |
| Numărul de compartimente independente | 1 |
| Numărul de rafturi | 1 |
| Rafturi detașabile | da |
| Numărul de uși | 1 |
| Balamale | interior |
| Grosimea ușii | 2.5 mm |
| Grosimea peretelui | 1.5 mm |
| Cu taizer | nu |
| Dimensiuni externe (LxAxÎ) | 350x360x380 mm |
| Dimensiuni interioare (LxAxÎ) | 347х306x377 mm |
| Greutate | 13 kg |
| Țara de fabricație | Ucraina |
| Culoare | negru |
| Acoperire | cu pulbere |
Specificațiile și imaginile produsului Safeu Ferocon BC-38K sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.