Caracteristici generale
| Tipul de blocare | cu cheie |
| Montare | pe podea ,
pe perete |
| Număr de încuietori | 1 |
| Numărul de bare transversale | 3 |
| Numărul de rafturi | 1 |
| Numărul de uși | 1 |
| Balamale | interior |
| Grosimea ușii | 2.5 mm |
| Grosimea peretelui | 1.2 mm |
| Dimensiuni externe (LxAxÎ) | 400x360x520 mm |
| Culoare | gri |
Alte informații
| Producător | Ferocon |
| Cod EAN | 2999001275228 |
Specificațiile și imaginile produsului Safeu Ferocon BC-52К sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.