Caracteristici generale
| Volumul cilindrului | 45 cm3 |
| Tip motor | 2 timpi |
| Putere | 2.4 L.sec |
| Turația în gol | 10000 min‾¹ |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 560 ml |
| Capacitatea rezervorului de lubrifiere a lanțului | 260 ml |
| Lungimea lamei | 450 mm |
| Pas de lanț | 0.325 " |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Osef |
| Cod EAN | 2009995004527 |
Specificațiile și imaginile produsului Ferăstrău cu lanţ pe benzină Osef CS4500 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.