Caracteristici generale
| Tipul motorului | electric |
| Motor | perie |
| Presiune maximă | 118 Bar |
| Debit transportat | 420 l/h |
| Temperatura maximă de alimentare | 40 °C |
| Lungimea furtunului de înaltă presiune | 5 m |
| Putere consumată | 1600 W |
| Materialul pompei | silumin |
| Răcirea cu aer | nu |
| Sistemul Quick Connect | da |
| Roţi pentru transport | da |
| Greutate fără accesorii | 5.5 kg |
| Dimensiuni | 340x270x420 mm |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Bort |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de curăţat cu înaltă presiune Bort BHR-1600 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.