Caracteristici generale
| Tip aparat | aparat de sudură |
| Putere | 5700 W |
| Curent de sudare | 10-200 A |
| Tensiune la mers in gol | 60 B |
| Diametrul minim electrod | 2.5 mm |
| Diametrul maxim electrod | 5 mm |
| Tip de sudare | cu electrod (MMA) |
| Ventilator racire | da |
| Maner transport | da |
| Grad de protecție | IP21S |
| Greutate | 5.9 kg |
| Dimensiuni | 350x230x270 mm |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Bort |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat de sudură Bort BSI-220H sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.