Caracteristici generale
| Tip | încălzire indirectă |
| Capacitate | 200 l |
| Tip control | mecanic |
| Puterea maximă a serpentinei | 3 kW |
| Temperatură maximă de funcionare | 95 °C |
| Presiune maximă de funcţionare | 6 bar |
| forma boilerului | cilindrică |
| Tip montare | vertical |
| Rezervor interior | email |
| Culoare | gri |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 1330x650x600 mm |
| Greutate | 71 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Tesy |
Specificațiile și imaginile produsului Boiler electric Tesy EV 200L S9 60 1SP sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.