| Tip | electric |
| Capacitate | 80 l |
| Tip control | electronic |
| Putere | 2 kW |
| Temperatură maximă de funcionare | 75 °C |
| forma boilerului | cilindrică |
| LCD display | da |
| Tip montare | vertical |
| Rezervor interior | |
| Anod de magneziu | da |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 874x426 mm |
| Greutate | 23 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Vox |
| Cod EAN | 8606019604288 |









