| Montare | bara de fixare |
| Denen / uzor / decor | da |
| Înălţime | 920 mm |
| Diametru | 640 mm |
| Tip dulie | E27 |
| Numar de becuri | 4 |
| Tip bec | incandescență , economie de energie , LED |
| Putere maxima per bec | 60 W |
| Gradul de protecţie | II |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | metal |
| Culoare carcasa | negru |
| Culoare abajur | negru |
| Altele | Producator: Polonia |
| Producător | Tk-Lighting |
| Cod EAN | 5901780525767 |









