Caracteristici generale
| Serie | LEYLEK-12 |
| Lăţime | 530 mm |
| Adâncime | 120 mm |
| Înălţime | 40 mm |
| Tip patron | lumina LED incorporata |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | SMD LED |
| Fluxul de lumină | 850 lm |
| Temperatura de culoare | 4200 K |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 12 W |
| Material plafon | plastic |
| Culoare plafon | negru |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | negru |
Specificațiile și imaginile produsului Candelabru de perete Horoz 040-016-0012-020 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.