| Serie | Oval |
| Lăţime | 135 mm |
| Adâncime | 60 mm |
| Înălţime | 400 mm |
| Tip patron | lumina LED incorporata |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | SMD LED |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material plafon | metal |
| Culoare plafon | negru |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | aur |
| Producător | Led Market |









