| Serie | Coral |
| Lăţime | 270 mm |
| Înălţime | 370 mm |
| Tip patron | lumina LED incorporata |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | SMD LED |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 3 W |
| Material plafon | metal |
| Culoare plafon | auriu |
| Materialul carcasei | piatră |
| Culoarea carcasei | marmură |
| Producător | Flitz Leuchten |









