| Serie | Sequence |
| Lăţime | 135 mm |
| Adâncime | 205 mm |
| Înălţime | 470 mm |
| Tip patron | lumina LED incorporata |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | SMD LED |
| Fluxul de lumină | 2800 lm |
| Temperatura de culoare | 2300 K, 3000 K, 4000 K |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 22 W |
| Material plafon | acril |
| Culoare plafon | alb , auriu |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | negru |
| Specificații | Producator: Germania |
| Producător | Trio |
| Cod EAN | 4017807541861 |









