Caracteristici generale
| Amplasarea congelator | jos |
| Tip de control | electronic |
| Capacitate totala | 264 L |
| Capacitate frigider | 192 L |
| Capacitate congelator | 72 L |
| Zona de prospeţime | da |
| Sistem dezghetare frigider | No Frost |
| Sistem dezghetare congelator | No Frost |
| Numărul de rafturi | 4 |
| Raft pentru vin | da |
| Ladă pentru legume și fructe | 2 |
| Numărul de compartimente din congelator | 3 |
| Compresor inverter | da |
| Agent frigorific | R600a |
| Consum energetic | 289 KWh/An |
| Capacitate de congelare | 9 kg/24 h |
| Autonomie fara curent | 14 ore |
| Super freeze | da |
| Nivel de zgomot | 35 dB |
| Semnal acustic pentru usa deschisa | da |
| Clasa climatica | SN/ST |
| Înălţime | 177.5 cm |
| Lăţime | 54 cm |
| Adâncime | 55 cm |
| Greutate | 66 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Samsung |
| Cod EAN | 8806092189591 |
Specificațiile și imaginile produsului Frigider incorporabil Samsung BRB266150WW sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.