Caracteristici generale
| Putere | 2 kW |
| Suprafața maximă de încălzire | 25 м² |
| Tip control | electronic |
| Display | da |
| Clasa rezistența la apa | IP24 |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 418x111x80 mm |
| Greutate | 7.3 kg |
| Roți in set | da |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Electrolux |
| Cod EAN | 7381032430748, 7381032431141 |
Specificațiile și imaginile produsului Convector electric Electrolux Brilliant ECH/B-2000E sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.