Caracteristici generale
| Tip aparat | frigider cu 2 camere |
| Amplasarea congelator | sus |
| Tip de control | mecanic |
| Display | nu |
| Capacitate totala | 206 L |
| Capacitate frigider | 169 L |
| Capacitate congelator | 37 L |
| Zona de prospeţime | nu |
| Dozator apa | nu |
| Sistem dezghetare frigider | automată |
| Sistem dezghetare congelator | manual |
| Rafturi | plastic ,
sticlă |
| Numărul de rafturi | 3 |
| Ladă pentru legume și fructe | 1 |
| Numărul de compartimente din congelator | 2 |
| Agent frigorific | R600a |
| Clasa de eficiență energetică | A+ |
| Consumul de energie pe zi | 0.59 kWh/24 h |
| Capacitate de congelare | 2 kg/24 h |
| Nivel de zgomot | 42 dB |
| Mânere | ascunse |
| Uși reversibile | da |
| Clasa climatica | SN ,
N ,
ST |
| Înălţime | 143 cm |
| Lăţime | 54.5 cm |
| Adâncime | 55.5 cm |
| Culoare | alb |
| Greutate | 38 kg |
| Țara producătoare | China |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 42 kg |
| Producător | Bauer |
| Cod EAN | 2009997342290 |
Specificațiile și imaginile produsului Frigider Bauer BRT-145 W sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.