Caracteristici generale
| Tip | cu percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Capacitatea bateriei | 1.5 Ah |
| Deschiderea mandrinei | 1.5-13 mm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Revers | da |
| Max. turații în gol | 1500 min-1 |
| Turația în gol | 22500 min-1 |
| Moment de strângere maxim | 50 Nm |
| Capacit. de găurire în lemn | 34 mm |
| Capacit. de găurire în otel | 13 mm |
| Capacit. de găurire în zidărie | 13 mm |
| LED-uri de iluminare | nu |
| Set | case ,
al doilea acumulator ,
încărcător |
| Greutatea | 1.9 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | AEG |
| Cod EAN | 4002395134441 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină de înșurubat AEG BSB 18G2 LI-152C (4935433970) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.