Caracteristici generale
| Alimentare | acumulator |
| Putere | 250 W |
| Flux de lumină | 1000 lm |
| Тип лампы | LED |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 12 V |
| Аккумулятор в комплекте | nu |
| Зарядное устройство | nu |
| Grad de protecție | IP54 |
| Индикатор заряда | da |
| Время работы от аккумулятора | 15 ore |
| Корпус | plastic ,
policarbonat |
| Количество положений | 4 |
| Крепёж для подвешивания | da |
| Greutate | 0.9 kg |
| Dimensiuni | 225x100x280 mm |
| În plus | suport magnetic |
Specificațiile și imaginile produsului Lanterna pro Milwaukee 4933451394 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.