Caracteristici generale
| Alimentare | acumulator |
| Flux de lumină | 1200 lm |
| Тип лампы | LED |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 12 V |
| Аккумулятор в комплекте | nu |
| Зарядное устройство | nu |
| Grad de protecție | IP54 |
| Индикатор заряда | da |
| Время работы от аккумулятора | 16 ore |
| Корпус | metal ,
plastic |
| Поворот головной части | da |
| Количество положений | 3 |
| Крепёж для подвешивания | da |
| Greutate | 0.7 kg |
| Dimensiuni | acumulator mm |
| În plus | Funcția Power bank |
Specificațiile și imaginile produsului Lanterna pro Milwaukee 4933500321 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.