Caracteristici generale
| Alimentare | acumulator |
| Flux de lumină | 250 lm |
| Тип лампы | LED |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 4 V |
| Аккумулятор в комплекте | da |
| Зарядное устройство | da |
| Grad de protecție | IP67 |
| Индикатор заряда | da |
| Время работы от аккумулятора | 8 ore |
| Корпус | aluminiu |
| Количество положений | 1 |
| Крепёж для подвешивания | da |
| Greutate | 0.2 kg |
| Dimensiuni | 64x58x101 mm |
| În plus | suport magnetic |
Specificațiile și imaginile produsului Lanterna pro Milwaukee 4933478705 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.