Caracteristici generale
| Tip | pe frunte |
| Destinație | universal |
| Alimentare | baterii |
| Lumina | LED |
| Fluxul luminos | 450 lumen |
| Distanța fluxul luminos | 100 m |
| Nivelurile de luminozitate | 2 |
| Extra moduri | 100% ,
50% |
| Material | aluminiu |
| Clasa de securitate | IP-20 |
| Număr de baterii | 4 |
| Tip de baterie/acumulator | AA |
| Putere | 10 W |
| Dimensiuni | 15x85x70 mm |
| Greutatea | 225 g |
| Culoare | negru |
| În plus | bateriile nu sunt incluse |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Yato |
| Cod EAN | 5906083013430 |
Specificațiile și imaginile produsului Lanterna Yato YT-08591 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.